Business Analyst

Budapest, 3. kerület Rugalmas munkaidő IT Vállalat

FŐBB FELADATOK:

- összeköti a megbízói oldal igényeit a fejlesztési oldallal, biztosítja a projektek teljeskörű dokumentációját, és azok elvégzését;

- a fejlesztési folyamatokat megtervezi és nyomon követi;

- felméri a szükséges erőforrásokat, azokat megtervezi és dokumentálja;

- üzleti elemzéseket készít;

- teszteli a fejlesztéseket;

- biztosítja és bővíti az üzleti, illetve termékfejlesztési tudásanyagot.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

- Informatikai főiskolai végzettség előnyt jelent, de Üzleti, Mérnöki vagy egyéb Technikusi végzettség is megfelelő;

- önálló munkavégzés;

- erős analitkus gondolkodás, problémamegoldó készség;

- IT területen szerzett tapasztalat előny, vagy egyéb korábbi üzleti, analitikusi területen történt munkavégzés;

- a szoftver programozás mélyreható ismerete;

- folyékony angolnyelvtudás mind szóban, mind írásban.

AMIT KÍNÁLUNK:

- rugalmas munkavégzés (akár rész-, akár teljes munkaidőben)

- nemzetközi projektet vezetése, nemzetközi csapatban történő munkavégzés;

- versenyképes jövedelem;

- folyamatos tanulási lehetőség.

Állás, munka területe(i):

IT

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Angol - Középfok