HR Asszisztens

Budapest Részmunkaidő 6 óra Working Moms

FŐBB FELADATOK:

  • A HR vezető támogatása, HR folyamatok kivitelezése, adminisztrációja
  • Bérszámfejtéshez, munkavállalók be- és kilépéséhez szükséges dokumentációk előkészítése
  • Új munkavállalók beléptetésével kapcsolatos feladatok
  • Általános irodai adminisztráció
  • Naptárak és beosztások nyomon követése, határidők figyelése
  • Kapcsolattartás a leendő és külföldi munkatársakkal egyaránt
  • Beérkező telefonok kezelése, időpontok egyeztetése
  • Kimutatások, riportok, táblázatok összeállítása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, vagy HR területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Angol nyelv felhasználó szintű ismerete
  • Office felhasználói ismeretek
  • Segítőkész személyiség, pozitív attitűd
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó készség
  • Megbízható, önálló munkavégzés, együttműködés.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil cég nyújtotta biztonság, anyagi megbecsülés
  • szakmai fejlődés, előrelépés lehetősége
  • jó hangulat, csapatmunka
  • kellemes, modern munkakörnyezet.

ELŐNY:

Állás, munka területe(i):

HR

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

1-2 év

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Angol - Középfok

HAVI FIZETÉSI KERET:

nettó 170.000-200.000