HR Controlling and reporting specialist

Budapest, vidéki nagyvárosok Részmunkaidő 4 óra Working Moms

FŐBB FELADATOK:

  • Hatékony HR controlling és riportolási rendszerek kialakítása, fenntartása (FTE, munkabér tervezés, előrejelzések etc.).
  • A HR Business Partnerek és a HR Vezető részére riportok készítése, elemzések elvégzése, mely támogatja a HR folyamatokat és a döntéshozást.
  • HR projektekben való részvétel, adatszolgáltatás.
  • HR adatok rendszeres auditja, issue management.
  • A payroll havi ellenőrzésében való részvétel.
  • Személyes és munkabér auditok kapcsán kapcsolattartás Pénzügyi részleggel, illetve a külsős auditot végző szerveztekkel.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Közgazdasági vagy Pénzügyi egyetemi, főiskolai végzettség.
  • HR Controlling területén szerzett 3-5 év gyakorlat.
  • MS Excel kíváló ismerete.
  • SAP rendszer ismerete előny.
  • Analitikus hozzáállás.
  • Angol nyelv magasfokú használata.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés.
  • Inspiráló munkafeladatok, csapatszellem.
  • 20 órás, rugalmas munkavégzés.

ELŐNY:

  • Payroll rendszerek ismerete.
  • Munka törvénykönyve ismerete.

Állás, munka területe(i):

HR

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

3-5 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Angol - Középfok