HR- és Irodai Asszisztens

Budapest Részmunkaidő 6 óra Working Moms

FŐBB FELADATOK:

- a vállalat működésével kapcsolatos adminisztrációs, asszisztensi és recepciós feladatok ellátása

- HR vezető napi munkájának támogatása

- céges rendezvények, képzések támogatása és szervezése

- tárgyalóhelységek rendben tartása, meetingek előkészítése

- vendégek fogadása és informálása

- postai küldemények, csomagok kezelése, futárok koordinálása

- foglalkozás-egészségügyi alkalmassági vizsgálatok szervezése

- nyilvántartások vezetése, beszámolók készítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

-  felsőfokú végzettség

- tárgyalóképes angol nyelvtudás (felsőfokú szint)

- MS Windows csomag felhasználói szintű ismerete (Excel, Powerpoint, Word)

- MS Outlook ismerete

- segítőkész, rugalmas, nyitott hozzáállás

- jó szervezési és problémamegoldó készség

- szolgáltatói szemlélet

AMIT KÍNÁLUNK:

- versenyképes jövedelem

- rugalmas munkaidő

- cafeteria

- személyes használatú mobiltelefon

ELŐNY:

  • nemzetközi környezetben szerzett adminisztrációs tapasztalat
  • német nyelv ismerete.

Állás, munka területe(i):

HR

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Angol - Felsőfok