Junior Buyer (Junior Beszerző)

Székesfehérvár Rugalmas munkaidő Alcoa

FŐBB FELADATOK:

  • Beszállítóktól árajanlátok bekérése (Európára, USA-ra, Ausztráliára, Kanadára kiterjedően)
  • Megrendelések (Purchase Order) kiállítása
  • Purchase Order-ekkel kapcsolatos problémák kezelése
  • Lejárt megrendelések utókövetése
  • A beszállítokkal, vevőkkel való kommunikáció/ügykezelés email-en és telefonon
  • Kimutatások, riportok készítése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Microsoft Office-ban jártasság, és hajlandóság új eszközök megtanulására
  • Erős szóbeli, és írásbeli kommunikációs készség
  • Részletekre való odafigyelés
  • Vevőközpontúság
  • Jó analitikus képesség
  • Csapatjátékos mentalitás, de készség önálló munkavégzésre.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Rugalmas munkaidő
  • Prémium, cafeteria, utazási támogatás, egészség-, baleset-, életbiztosítás
  • Nemzetközi háttér

ELŐNY:

  • Pénzügy vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat előnyt jelenthet, de nem kizárólagos
  • Második idegen nyelv ismerete

Állás, munka területe(i):

Beszerzés

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Angol - Középfok