Logisztikai Ügyintéző

Szekszárd Részmunkaidő 4 óra Working Moms

FŐBB FELADATOK:

-  A gyártáshoz szükséges indirekt és rezsi anyagok beszerzése

-  Csomagolóanyagok beszerzése

-  Megrendelések elkészítése, ellenőrzése és ápolása az ERP rendszerben. Nyitott és lejárt határidejű rendelések beszállítóval történő egyeztetése

-  Fuvarszervezések lebonyolítása, fuvarmegrendelések rögzítése az ERP rendszerben

-  EKÁER ügyintézés, adminisztráció

-  Számlaellenőrzések könyvelése

-  Raktármozgások ellenőrzése, könyvelése

-  Havi zárásokhoz kapcsolódó nyitott árubeérkezések nyomon követése

-  Listák, jelentések, statisztikák készítése a csoport, társosztályok vagy a vezetőség igényei alapján

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

-  középfokú végzettség (felsőfokú előny)

-  középszintű német vagy angol nyelvismeret (az interjún tesztelésre kerül)

- MS Windows csomag felhasználói szintű ismerete (Excel, Powerpoint, Word)

- MS Outlook ismerete

- pontos és strukturált munkavégzés

- kitűnő kommunikációs képesség

- jó szervezési és problémamegoldó készség

AMIT KÍNÁLUNK:

- versenyképes jövedelem

- rugalmas munkaidő

- cafeteria

ELŐNY:

Állás, munka területe(i):

Logisztika

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Angol - Középfok