Értékesítési Asszisztens

Dunaharaszti Teljes munkaidő Linde Material Handling

A munkakör fő célja az új gép értékesítési csapat operatív támogatása az értékesítési lánc teljes folyamatában.

FŐBB FELADATOK:

  • Az értékesítési vezető és a területi értékesítési képviselők munkájának támogatása
  • Értékesítési ajánlatok elkészítése, pályázati anyagok összeállítása ajánlathoz
  • Heti, havi és negyedéves kimutatások készítése
  • CRM kezelése
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Értékesítési szerződések nyomon követése
  • Flotta ügyek intézése
  • Értékesítési csapatot érintő utazások, tréningek szervezése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • SAP-ban szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programcsomag magabiztos használata
  • Vevőközpontú szemlélet
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása
  • Technikai érdeklődés, gépismeret előnyt jelent
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete szóban és írásban

AMIT KÍNÁLUNK: teljes munkaidős, de családbarát munkarend, nemzetközi háttér.

Állás, munka területe(i):

Sales

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Angol - Középfok