Sales Asszisztens

Dunaharaszti Részmunkaidő 4 óra Linde Material Handling

A munkakör fő célja az új gép értékesítési csapat operatív támogatása az értékesítési lánc teljes folyamatában.

FŐBB FELADATOK:

  • az LMH HU ügyfeleinek szállított új emelőberendezések gépdokumentációjának készítése
  • az értékesítő csapat által SAP-ban specifikált ajánlatok elkészítése, ellenőrzése, kiküldése
  • a gépek SAP-ban történő megrendelése, a kiszállítás nyomonkövetése, számlázása
  • az új gépek lízingcégeivel történő folyamatos kapcsolattartás, alap szintű technikai támogatás
  • szerződések, számlák elkészítése, hozzájuk tartozó adminisztráció elvégzése
  • EKAER ismerete.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • SAP-ban szerzett legalább 2 éves munkatapasztalat
  • Microsoft Office programcsomag magabiztos használata
  • Vevőközpontú szemlélet
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása
  • Technikai érdeklődés, gépismeret előnyt jelent
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete szóban és írásban előnyt jelent.

AMIT KÍNÁLUNK: 8- vagy 4 órás munkavégzés, nemzetközi háttér, családbarát vállalati kultúra.

Állás, munka területe(i):

Sales

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Angol - Középfok