SAP UI5 / Fiori Fejlesztő

Budapest, 3. kerület Teljes munkaidő IT Vállalat

FŐBB FELADATOK:

  • SAP megoldások implementálása és támogatása multinacionális ügyfeleink számára különféle iparágakban
  • Szoftveres és implementációs hibák feltárása, megoldása és funkcionális útmutatás az implementációhoz az üzleti igények illetve folyamatok elemzését követően
  • Az ügyfél igényihez legjobban illeszkedő megoldási javaslat elkészítése
  • Az üzleti folyamatok tesztelési tevékenységének támogatása
  • A vezető fejlesztők támogatása a folyamatban lévő projekteken
  • Különböző fejlesztési feladatokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Alkalmazkodás a projekt ütemezésében történő változásokhoz.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Komolyan érdeklődik az IT terület iránt
  • Lelkes, proaktív, új kihívásokat kereső csapatjátékos
  • Képes adaptálódni dinamikusan változó környezethez
  • Tapasztalat SAP UI5 / Fiori, CSS, HTML területen, illetve pályakezdők esetén hajlandóság egy új programozási nyelv elsajátítására.
  • Mérnök Informatikus, vagy egyéb IT-hoz kapcsolódó területen szerzett egyetemi vagy főiskolai diplomával rendelkezik
  • SAP ABAP OO, SAP Hana, Gateway és Odata ismerete előny
  • Társalgási szinten kommunikál angolul.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Dinamikusan növekvő fejlesztőcsapat tagjaként innovatív projekteken dolgozhat versenyképes fizetésért
  • Folyamatos szakmai fejlődés, training lehetőségek (pl. Angol nyelv)
  • Részvétel innovatív ügyfélmegoldások fejlesztésében
  • Tapasztalatszerzés nemzetközi munkakörnyezetben
  • Közvetlen hozzájárulás a cég sikereihez
  • éves bónusz / mozgóbér,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása.

ELŐNY:

Állás, munka területe(i):

IT

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

Pályakezdő / friss diplomás

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Angol - Középfok