Támogató munkatárs – tréning csapatba

Budapest
6 órás állás

Várjuk jelentkezed partnerünk

tréning csapatába támogató munkatársként

amennyiben szeretnél egy kreatív munkakörnyezetben dolgozni, ugyanakkor rugalmas munkavégzési feltételek mellett. Kismamák jelentkezését kifejezetten várják!

Főbb feladatok, munkák:

  • Learning & Development csapat napi feladatainak támogatása,
  • tréninganyagok és jelenléti ívek, értékelő kérdőívek összeállítása,
  • tréning adatbázis történő adatrögzítés,
  • meghívók kezelése és részvétel ellenőrzése,
  • tréning regisztrációk kezelése,
  • riportok készítése,
  • adminisztratív feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • OKJ /Főiskolai / Egyetemi végzettség
  • középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • magabiztos Excel ismeretek,
  • felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek (Outlook, Word, PowerPoint),
  • precizitás és megbízhatóság,
  • nyitottság és szeretss csapatban dolgozni.

Állás, munka területe(i):

  • adminisztráció, asszisztens, HR

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol

Ahhoz, hogy jelentkezni tudjon az állásra, kérjük ide kattintva lépjen be a regisztrált felhasználójával.

Amennyiben még nem regisztrált, ide kattintva megteheti.